نمایشگاه هنری «ورسوس» اعلام فراخوان کرد

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا سومین نمایشگاه هنری «ورسوس» در تلاش است تا بستری برای کشف استعدادهای جوان هنرهای تجسمی کشور باشد و این‌گونه با تحمل تمام مشکلات و سختی‌هایی که گریبانگیر این قبیل فعالیت‌های فرهنگی-هنری می‌شود؛ توانسته به دوره سوم برسد و یک قدم به هدف غایی خود نزدیک‌تر شود.
 
در «ورسوس» سوم هم مثل دو دوره گذشته  تمامی درآمد فروش آثار هنری به هنرمندان جوان تعلق می‌گیرد؛ هنرمندانی که پس از بررسی اولیه هیات انتخاب برای نمایشگاه انتخاب می‌شوند.

حامیان مالی «ورسوس» به عنوان طراحان و برگزارکنندگان  این رویداد هنری طی چهار سال همکاری در این حوزه تنها در پی خلق فضایی سالم برای رقابت هنرمندان جوان ناشناخته سراسر سرزمین ایران هستند و هرگونه درآمدزایی نمایشگاه «ورسوس» متعلق به هنرمندان است.

هیات انتخاب آثار سومین نمایشگاه نقاشی «ورسوس» را شهره مهران، ندا رضوی‌پور، مرتضی دره‌باغی، بهرنگ صمدزادگان و محمد همزه تشکیل داده‌اند و داورانی که در مرحله نهایی به بررسی آثار برگزیده خواهند پرداخت علی گلستانه، فرح اصولی و هنگامه معمری هستند.

پس از پایان مهلت ارائه آثار در آبان ماه، هیات انتخاب، آثار رسیده را بررسی می‌کند و در مرحله نهایی آثار برگزیده توسط هیات داوران  برای نمایش در تاریخ  و مکان فوق الذکر انتخاب می‌شوند.

اولین دوره‌ی نمایشگاه ورسوس ویژه‌ی هنرمندان نقاش زیر ۳۰ سال، در خرداد ماه سال ۱۳۹۳ در خانه‌ی هنرمندان ایران برگزار شد. آثار برگزیده دومین دوره که به هنرمندان مجسمه‌ساز جوان زیر ۳۵ سال  اختصاص داشت نیز دوم تا نهم بهمن ماه سال ۱۳۹۴ در فرهنگسرای نیاوران در معرض دید عموم قرار گرفت.

سومین نمایشگاه ورسوس در تاریخ ۱۵ تا ۲۵‌ دی‌ماه سال جاری در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود و هنرمندان جوان علاقه‌مند به شرکت در این رویداد تا پایان آبان‌ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت «ورسوس» به آدرس www.versusartcontest.com
 آثارشان را به دبیرخانه نمایشگاه ارائه کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *