عواید فروش آثار جشنواره عکس معدن به امور خیریه اختصاص می یابد

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از  روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)،‌ طبق تصمیمات اخذ شده توسط هیات برگزارکننده این جشنواره،‌ پس از پرداخت دستمزد عکاسان برتر،‌ مبالغ حاصل از فروش عکس ها،‌ صرف هزینه درمان بیماران صعب العلاج خواهد شد.

عکس های منتخب عکاسان، طی روزهای اول تا چهارم مرداد در سالن طبقه دو ایمیدرو به معرض نمایش گذاشته می شود و علاقمندان با همت عالی خویش می توانند در این امر خیر مشارکت و در ایام برگزاری نمایشگاه نسبت به خرید اقدام کنند.

جشنواره ملی عکس معدن در روزهای اول تا چهار مرداد ماه سال ۱۳۹۶ برگزار می شود. بخش اصلی این جشنواره شامل مسابقه عکس های حرفه ای و نیز عکاسی با تلفن همراه به صورت جداگانه است که موضوعات مختلفی همچون انسان و معدن، براده ها و گدازه ها، معادن گوهر زمین، معدن و محیط زیست، اشتغال و معدن و زنان و معادن را پوشش خواهد داد.

جوایز جشنواره شامل تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی است که هنرمندان و استادان برجسته و مقامات ارشد دولتی و بخش خصوصی جوایز هنرمندان عکاس را اهدا می کنند.

ایمیدرو با هدف استفاده از حافظه و دانش تصویری عکاسان برای گسترش و ترویج موضوعات مرتبط با بخش معدن و صنایع معدنی، ایجاد ارتباط بین اهالی فرهنگ و هنر با مسئولان بخش معدن و صنایع معدنی و … نخستین جشنواره ملی عکس معدن را برگزار می کند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *