فردا؛ آخرین مهلت پذیرش دانشجو در دانشگاه قرآن و حدیث

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش دانشگاهی حداکثر تا تاریخ ۹۶/۶/۳۱ یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای برای کلیه داوطلبان الزامی است.

ثبت‌نام و انتخاب رشته تا فردا دوشنبه ۹۶/۵/۲۳  ادامه خواهد داشت.

کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مقطع کارشناسی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام به روش اینترنتی، اقدام کنند.

آشنایی با معارف و علوم قرآن و اهل بیت(ع)، دریافت مدرک رسمی کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم، امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، گذراندن دوره به صورت کاملاً غیرحضوری از طریق شبکه اینترنت و یا لوح‌های فشرده دروس، امکان برگزاری آزمون‌ها در بیش از ۳۰ حوزه آزمون داخل و خارج از کشور، استفاده از معافیت تحصیلی برای داوطلبان برادر و امکان تحصیل همزمان در دیگر مراکز یا رشته‌های آموزش عالی از جمله مزایای تحصیل در مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث است.

کد ۲۵۷۱۹ مربوط به رشته فقه و حقوق اسلامی با ظرفیت ۱۲۰  نفر و کد ۲۵۷۱۸ مربوط به رشته علوم قرآن و حدیث و ظرفیت ۲۰۰ نفر است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام می‌توانند به آدرس اینترنتی  http://vu.qhu.ac.ir مراجعه و یا با شماره ۵۱۲۹۰-۰۲۱ و ۰۹۳۵۲۹۵۱۲۹۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *