«آرامش از نوع دیگر» تام استوپارد روی صحنه تئاتر شهر+ویدئو

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، سهراب سلیمی پس از وقفه‌ای کوتاه، به سراغ متنی رفته است که پیشتر توسط شهره لرستانی و با بازی هادی مرزبان و اکبر زنجانپور در شبکه چهار به صورت تله‌تئاتر تولید شده بود.

نمایش «بوی خواب» بازخوانی چرمشیر از نمایشنامه «آرامش از نوعی دیگر» تام استوپارد است که توسط مرحوم هوشنگ حسامی ترجمه و توسط نشر تجربه منتشر شده بود؛ اما به نظر می‌رسد چرمشیر اقتباس خود را از ترجمه‌ای دیگر انجام داده است.

 

 

این نمایش قرار است از هفته اول آبان ماه هر شب در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ‌رود. اولین تیزر این نمایش که توسط ابوذر عزیزی ساخته شده، در روزهای منتهی به اجرای این اثر رونمایی شد.

در این نمایش مسعود دلخواه، شهره سلطانی و قاسم زارع به ایفای نقش می‌پردازند. هچنین طراحی لباس این نمایش برعهده ادنا زینلیان است و رضا مهدی‌زاده طراحی صحنه و ابراهیم اثباتی آهنگساز این نمایش هستند.

دیگر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: حمیده صمدی، دستیار کارگردان، جواد روشن، مدیر برنامه‌ریزی، ابوذر عزیزی، عکاس و سازنده تیزر، مریم شریعتی، تبلیغات مجازی، پایگاه خبری تحلیلی نمایش‌خانه، امور رسانه و احسان حاجی‌پور به عنوان مشاور کارگردان در بخش روابط عمومی.

آخرین تجربه کارگردانی سهراب سلیمی «وانیک» در تماشاخانه باران بود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *