غنای رسانه به تعامل مداوم با مخاطبانش است/ استراتژی نظام امروز به پشتوانه مدافعان حرم است

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، نشست خبری نخستین رزمواره مدافعان حرم در ساختمان شهدای رادیو سازمان صدا وسیما برگزار شد. حمید شاه آبادی معاونت صدا در این نشست با ابراز خورسندی از برگزاری اولین رزمواره مدافعان حرم که با همت سه نهاد صدا و سیما، بنیاد حفظ آثار و موزه محقق شده به بیان اهمیت این رخداد پرداخت.

وی اول از همه یاد کردن و زنده نگه داشتن  مدافعان حرم  را یک رسالت برای رسانه دانست  . وی همچنین یکی از نقشهای این رزمواره را تبیین استراتژی نظام در رابطه با استکبار جهانی  که ایران سردمدار آن است  معرفی کرد . معاونت صدا در این باره گفت:  امروز در جهان اسلام هیچ رخدادی بدون در نظر گرفتن نقش ایران میسر نیست.  مدافعان حرم کسانی هستند که استراتژی امروز نظام به پشتوانه آنها صورت میگیرد.

شاه آبادی با تاکید بر اینکه ابعاد مختلف نقش مدافعان حرم بر کسی پوشیده نیست، گفت: رزمواره باید جلوی کم رنگ شدن این ابعاد را بگیرد. وظیفه رسانه معرفی الگو است و چه الگویی بهتر از این عزیزان مدافع حرم.

وی با تصریح اینکه امکان ندارد یک رسانه بخواهد در  حوزه خودش مدعی و موفق باشد ولی با مخاطبانش تعامل نکند گفت: غنای رسانه ها به این تعامل مداوم با مخاطبان است.

شاه آبادی خلق یک اثر هنری را در گرو دریافت لحظات حساس دانست و گفت: امروز زمان آن گذشته است که یک سری هنرمند یا نویسنده محدود در یک اتاق دربسته بنشینند و در مورد ارزشهای انقلاب بنویسند. امروز همه این فرصت را دارند که در تبیین این ارزشها نقش ایفا کنند. ما نیز در رسنه خود به این مشارکت احتیاج داریم. امیدوارم رزمواره بتواند از این فرصت استفاده کند. بهنام احمدپور مبارکه نیز که دبیری این جشنواره را بر عهده دارد ضمن بیان بخشهای مختلف   این جشنواره از به راه افتادن رادیو تصویری رادیو ایران  در هفته جاری خبر داد . علی فروغی رئیس بسیج سازمان صدا و سیما هم در این نشست نقش مدافعان حرم را یک نقش بشر دوستانه و فراتر از مذهب دانست و گفت:  دفاع از حرم یک حرکت انقلابی در دفاع از انسانیت است.در پایان این نشست از پوستر جشنواره رونمایی شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *