ارتحال شهادت‌گونه محمد صباغیان داغی بر دل‌ اصحاب فرهنگ، جهاد و شهادت است

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت در گذشت محمد(اکبر) صباغیان، مسئول پشتیبانی ستاد اربعین آستان قدس رضوی، معاون مهندسی و امور یادمان‌های ستاد راهیان نور و راوی دفاع مقدس در مسیر خدمت به زائران اربعین حسینی(ع) پیامی صادر کرد. متن پیام‌ تسلیت سردار باقرزاده به مناسبت درگذشت شهادت گونه خادم الشهدا حاج اکبر صباغیان به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

حضور خانواده محترم و ارجمند حاج محمد صباغیان

با درود و سلام بر محمد و آل محمد و اهدای سلام و تحیات وافر الهی

خبر ارتحال شهادت گونه خادم الشهدا حاج محمد (اکبر)صباغیان داغی بود بر دل‌های اصحاب فرهنگ، جهاد و شهادت که از نزدیک با مرام و خدمات بی‌شائبه ایشان آشنا بودند. مرحوم حاج محمد صباغیان این فعال دانشجویی خستگی ناپذیر دهه ۷۰ و راوی دفاع مقدس هرچه در توان داشت برای فرهنگ ایثار و شهادت در طبق اخلاص گذاشت و از هیچ تلاشی دریغ نکرد. در جریان فتنه ۷۸ به درجه رفیع جانبازی نائل گردید و بارها در جریان امر به معروف و نهی از منکر دچار آسیب جدی شد.

در ستاد مرکزی راهیان نور قریب به ۱۰ سال بعنوان مسئول مهندسی و امور یادمان‌ها در امر ایجاد، ساماندهی، حفظ و بهره برداری از یادمان‌های دفاع مقدس خدمات دلسوزانه و ارزشمندی از خود به یادگار گذاشت.

عمر با برکت این مجاهد فرهنگی فی سبیل الله با خدمت به زائران اربعین حسینی علیه السلام ادامه یافت. در پایان عمر با برکت خود با ماموریت امام رضا علیه السلام در راه امام حسین علیه السلام جان خود را فدا کرد.

اخلاص، ایمان، صداقت و زندگی مجاهدانه این خادم صبور، الگوی رفتاری همه خادمین شهدا خواهد بود. اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار ایشان و دیگر همرزمان ، از خداوند منان همنشینی با سالار شهیدان را برای این یار تازه سفر کرده مسئلت دارم.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح

سرتیپ پاسدار سید محمد باقرزاده

انتهای پیام/
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *