اتمام داوری‌های جشنواره مصرف کالای فرهنگی تا ۶ دی ماه

علی فریدونی مدیر کل اداره مجامع و تشکل‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا از برگزاری نمایشگاهی از آثار ارسال شده به جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی در بوستان گفت‌وگو از ۱۳ تا ۱۷ دی ماه خبر داد و گفت:  در پایان این نمایشگاه برگزیده‌ها در مراسمی معرفی خواهند شد.

وی افزود:  ما اکنون در دبیرخانه جشنواره داوران را انتخاب کرده و  داوری‌ها  در ۵ حوزه اسباب بازی،‌ نوشت افزار،‌ هدایای فرهنگی و آثار پژوهشی در موضوعات فرهنگی در حال انجام است. ارزیابی آثار تا ششم دی ماه به اتمام می رسد.

فریدونی تصریح کرد:‌ نخستین دوره این جشنواره در سال ۱۳۹۴ در سه بخش اسباب‌بازی، کتاب اسباب‌بازی و نوشت‌افزار برگزار و بیش از ۳۰۰ اثر به جشنواره ارسال شد. سال گذشته نیز بیش از دو هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد. همچنین نمایشگاه تخصصی این جشنواره نیز به مدت سه روز در محل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان برپا بود.

وی ادامه داد: در دومین دوره این جشنوار با مصوبه شورای سیاست‌گذاری بخش پژوهش نیز به جشنواره اضافه و خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شد. همچنین یکی از دیگر مصوبات شورا در سال گذشته ایجاد دبیرخانه دایمی برای جشنواره بود که به امضای وزیر وقت رسید.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *