بیش از دو میلیارد فروش در هفته دوم اکران "به وقت شام"

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، بیش از ۱۵ روز از آغاز اکران فیلم‌های نوروز ۹۷ می‌گذرد، فیلم‌هایی که در طی این روز‌ها رقابت نفس گیری داشته‌اند و در ادامه اکران خود نیز به این رقابت ادامه می‌دهند. در طی این روز‌های فیلم سینمایی «مصادره» که اولین تجربه کارگرانی مهران احمدی به حساب می‌آید توانسته است با فروشی مطلوب، خود را در رتبه نخست جدول فروش فیلم‌های در حال اکران سینمایی ایران جای دهد.

همچنین فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم‌حاتمی‌کیا توانسته است با فروشی بالغ بر ۲ میلیارد و ۱۱۳ میلیون تومان رتبه دوم و فیلم سینمایی «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان توانسته است با فروش بیش از ۲ میلیارد و ۱۱۴ میلیون تومان رتبه سوم جدول فروش فیلم‌های سینمای ایران در سال ۹۷ را کسب کند. البته باید خاطر نشان کرد که با توجه به فروش هفتگی بالای فیلم سینمایی «به وقت شام» نسبت به فیلم سینمایی «لاتاری»، «به وقت شام» رتبه دوم جدول فروش فیلم‌های سینمای ایران در سال ۹۷ را کسب کرده است.

دست آخر باید گفت که موج دوم مخاطبان سینمای ایران که تعداد آنها بیش از موج اول مخاطبان است، برای تماشای فیلم‌ها، راهی سینماهای کشور شده‌اند؛ موج دومی که بسیاری از فیلمسازان آن را ناشی از تبلیغات دهان به دهان می‌دانند.

در ادامه جدول فروش فیلم‌های سینمای ایران را مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *