«فطرت» و «معاد» دو کتاب جدید انتشارات اسرا برگرفته از آثار آیت‌الله جوادی آملی

علی ابوالقاسمی، مدیر مرکز توزیع و فروش آثار آیت‌الله جوادی آملی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، به تشریح تازه‌های نشر این موسسه پرداخت و گفت: از جمله آثاری که در نمایشگاه کتاب امسال، برای اولین‌بار عرضه می‌کنیم، می‌توان به جلدهای ۱۹ و ۲۰ «رحیق مختوم» و جلد‌های ۴۳، ۴۴ و ۴۵ «تسنیم» اشاره کرد. علاوه بر این آثار، دو کتاب جدید نیز منتشر شده است که برگرفته از کتاب‌های آیت‌الله جوادی آملی است. این دو کتاب با عنوان «فطرت» و «معاد» به چاپ رسیده و در نمایشگاه امسال برای اولین بار عرضه می‌شود. همان‌طور که می‌دانید، آیت‌الله جوادی آملی کتاب تفسیر موضوعی با عنوان «معاد و فطرت‌شناسی در قرآن» دارند و این دو کتاب جدید نیز برگرفته از همین اثر است که توسط سازمان مطالعات و تدوین سمت و توسط دکتر حمیدرضا شاکرین آماده شده است.

وی اضافه کرد: هم‌چنین جلدهای اول و دوم مجموعه «شواهد الربوبیه» نیز آماده شده است. این دو کتاب فعلا در مجموعه خودمان تدریس می‌شود و امیدواریم که در نمایشگاه سال بعد بتوانیم این مجموعه را چاپ کرده و عرضه نماییم.

علی ابوالقاسمی به تجدید چاپ کتاب «مفاتیح‌الحیاه» اشاره کرد و گفت: یکی از کتاب‌های پرفروش ما در نمایشگاه کتاب امسال، کتاب «مفاتیح‌الحیاه» است که امسال نیز چاپ ۲۶۵ خود را پشت سرگذاشت. این کتاب هنوز هم با همان قیمت سال ۱۳۹۱ ارائه می‌شود و تغییری در قیمت فروش آن نداشتیم. تلاش ما این است که با ثابت نگه‌داشتن قیمت این کتاب، شرایط استفاده مردم از این کتاب را فراهم کنیم.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از تاریخ ۱۲ اردیبهشت تا ۲۲ اردیبهشت در مصلی تهران در حال برگزاری است. 

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *