سردار نجات: مرحوم حجت‌الاسلام حسینی از علمای نسل اول انقلاب بود

سردار «حسین نجات» جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره ویژگی‌های مرحوم حجت‌الاسلام سید علی‌اکبر حسینی گفت: مرحوم حسینی از جمله مردانی بود که هیچگونه حاشیه‌ای نداشت و همه وجودش برای سود و منفعت بود.

وی افزود: حجت الاسلام حسینی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی مشغول تعلیم و تربیت جوانان شد و حتی از همان ابتدا در بخش مهمی از آموزش و پرورش به فعالیت‌های تربیتی دانش‌آموزان پرداخت.

بیشتر بخوانید:

 

 

جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه با اشاره به برگزاری جلسات درس اخلاق در خانواده در صدا و سیما جمهوری اسلامی اظهار کرد: مباحث اخلاقی مطرحه توسط ایشان، از جمله ویژگی‌های مرحوم حسینی محسوب می‌شود.

سردار نجات با تأکید بر اینکه همه وجود مرحوم حسینی فضل و برکت بود، خاطرنشان کرد: امروز با از دست دادن حجت‌الاسلام حسینی مصیبتی بزرگ بر ما وارد شد.

وی با بیان اینکه مرحوم حسینی از علمای نسل اول انقلاب بود که باید قدر و ارزش ایشان را بیشتر می‌دانستیم، خاطرنشان کرد: پیش از ایشان نیز آیت‌الله خوش‌وقت، آیت‌الله مجتبی تهرانی، حجت‌الاسلام پهلوانی و … از بزرگانی بودند که از دست دادیم. هر که آمد امارتی نو ساخت/ رفت و منزل به دیگری پرداخت.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *