معاون سیما: صداوسیما مخاطب را می‌شناسد و دست برتر دارد

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، سیدمرتضی میرباقری در مراسم تجلیل از کارکنان مرکز تولید و فنی سیما انعکاس مناسبت‌های دینی و ملی را مدیون تلاش عوامل این مرکز دانست و تصریح کرد: تقریباً دو سوم سال در مناسبت های ملی و مذهبی به سر می‌بریم و صدا و سیما برای همه این رویدادها برنامه‌ای متناسب روی آنتن می‌برد که حاصل تلاش‌های شما همکاران است.

وی رسانه ملی را از پرافتخارترین سازمان‌های بعد از انقلاب اسلامی توصیف کرد که توانسته در حوزه‌های اطلاع رسانی، آموزش و تفریح و سرگرمی کارنامه قابل قبولی از خود برجای گذارد. رسانه ملی گنجینه تجربیات ارزشمندی است که با وجود کمبودها و تحریم‌ها توانسته در عرصه جهانی خوش بدرخشد.

نوروز، محرم، رمضان، دفاع مقدس و دهه فجر از جمله مناسبت‌هایی بود که معاون سیما نام برد و تولید برنامه‌هایی متناسب با این روزها را نتیجه زحمات خانواده بزرگ صدا وسیما دانست.

میرباقری تأکید کرد: با وجود افزایش شبکه‌های ماهواره‌ای و مجازی در زمینه تعامل و فرهنگسازی، صدا وسیما دست برتر را دارد. این برتری ناشی از فهم عمیق و آشنایی برنامه‌سازان ما با مخاطب است.

معاون سیما دو دهه حضور موثر مرکز تولید و فنی سیما در تمامی عرصه‌های برنامه‌سازی را نتیجه تلاش این مرکز دانست و افزود: وظیفه نیروهای توانمند این مرکز انتقال تجربیات دربازه زمانی ۵ تا ۱۰ ساله به نیروهای جوان است. نیروهایی که جزو آینده‌سازان کشور به حساب می‌آیند و از خصوصیات دوران کودکی و نوجوانی با آخرین فناوری‌ها آشنایی دارند.

بنابراین گزارش،‌ در پایان مراسم از ۶۶ تن از برترین‌های مرکز تولید و فنی همچون کارگردان،‌ تصویربردار، صدابردار،‌ نورپرداز، مهندس، کمک مهندس، منشی صحنه، دوبلور و مترجم دوبلاژ قدردانی شد. همچنین در ادامه آیین بزرگداشت از برترین‌های مرکز تولید و فنی از لوگوی شهرک تلویزیونی و سینمایی مرحوم علی حاتمی رونمایی شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *