تداوم حضور فروغی در بسیج صداوسیما/اجلاس پیرغلامان برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، برخی از رسانه‌ها به انحلال و توقف فعالیت‌های بسیج صداوسیما و تعطیلی اجلاس پیرغلامان حسینی اشاره کرده‌اند. روابط عمومی بسیج رسانه‌ملی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی تسنیم این موضوع را تکذیب کرد و گفت: علی فروغی کماکان با قوت به کار خودش در این سازمان ادامه می‌دهد و جلسه پیرغلامان حسینی هم در جریان است. ان‌شاالله اجلاس پیرغلامان حسینی هم طبق سنوات قبل برگزار خواهد شد.

وی تأکید کرد: علت کم‌‎شدن سرعت تولیدات مرکز بسیج صداوسیما، مشکلات بودجه‌ای است که گریبان بسیاری از نهادها و حتی برنامه‌ها و شبکه‌های تلویزیونی را گرفته و هیچ انحلال و توقفی در کار نیست.

روابط عمومی بسیج صداوسیما خاطرنشان کرد: فراموش نکنیم زمانی هم مهدی فرجی مسئولیت بسیج صداوسیما و شبکه یک را توأمان برعهده داشت و حالا برخی از گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای درست انجام نمی‌شود که علی فروغی چون مدیریت شبکه سه را برعهده دارد به زودی از این مرکز می‌رود. چنین مطلبی از پایه نادرست است و علی فروغی همچون گذشته با قوت به کار خودشان در بسیج صداوسیما ادامه می‌دهند.   

گفتنی است، برخی از رسانه‌ها به این موضوع پرداخته‌اند که قرار است فرد جدیدی به عنوان رئیس بسیج صداوسیما معرفی شود وماموریت مهم برگزاری اجلاس ملی پیرغلامان پس از برگزاری پانزده دوره، در آستانه تعطیلی قرار گرفته و تدارکی از سوی سازمان صدا و سیما برای برگزاری آن به چشم نمی‌خورد. این خبرها از سوی روابط عمومی بسیج صداوسیما تکذیب شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *