تشکیل کمیته مشترک صداوسیما و سازمان تبلیغات اسلامی/ تاکید بر جوان‌گرایی، انقلاب در تبلیغات و مساجد

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، علی عسکری عصر امروز در دیدار با حجت الاسلام قمی با بیان اینکه استفاده از نیرویی جوان چون شما را در مسئولیتی خطیر همچون سازمان تبلیغا ت اسلامی به فال نیک می گیریم تصریح کرد: براساس حکم رهبر معظم انقلاب همه ما موظف هستیم تا برای موفقیت شما کمک کنیم و درمسیراجرای برنامه هایتان یارو یاورتان باشیم.

رئیس سازمان صدا وسیما به سابقه ویژه حجت الاسلام قمی در ارتباط با جوانان در دانشگاهها و شکل دهی به تفکرانقلابی اشاره کرد و گفت: لطف خداوند متعال دراین سن و سال نصیب شما شده است تا دراین جایگاه مهم قراربگیرید و باید از این فرصت به خوبی استفاده کنید و جوانان را دریابیدو حال وهوای سازمان تبلیغات اسلامی را به واقع تغییر دهید.
رئیس رسانه ملی با بیان اینکه توجه به مساجد درعرصه فرهنگی بسیارمهم دانست و گفت: اگر بتوانیم با کمک یکدیگر فضای مساجد را تغییردهیم و به واقع انقلابی کنیم قطعا فضای جامعه هم تغییر خواهد کرد و پایگاه مهم آینده از منظرمن مساجد هستند.

وی درپایان از زحمات و تلاش های حجت الاسلام خاموشی رییس سابق سازمان تبلیغات اسلامی تقدیر و براستفاده از تجربیات وی دراین عرصه تاکید کرد.

حجت الاسلام قمی هم دراین دیدار ضمن تشکر از توجه ویژه رییس سازمان صدا وسیما به انتصاب و توجه به مدیریت های جوان گفت: باید با تمام وجود دراین شرایط اسلام انقلابی را درهمه حوزه تبلیغ کنیم و دراین مسیر به شدت به حمایت ها و معاضدت های رسانه ملی محتاجیم.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی آماده یک جهش بزرگ است افزود : برغم همه مشکلات موجود این آمادگی برای جهشی بزرگ دیده می شود و همه مردم و مسئولان باید با اراده ای جمعی در این مسیرحرکت کنند و با امیدواری ویژه بیش از پیش تلاش کنند.

وی به انتصاب های اخیردر رسانه ملی اشاره و تصریح کرد: استفاده از نیروهای جوان در جایگاههای مهم مدیریتی در صدا وسیما روح جدیدی به ا ین رسانه مهم دمیده است و تاثیرات مثبت آن کاملا دیده می شود و بنده ازشما به خاطر چنین رویکردی که مدنظررهبر انقلاب است تشکر می کنم.

حجت الاسلام قمی درپایان خواستار تشکیل کمیته ای مشتری میان سازمان صدا وسیما وسازمان تبلیغات اسلامی برای هم افزایی درحوزه های فرهنگی کلان جامعه شد.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *