برخی از طرح‌های هیئت مدیره جدید انجمن فیلم کوتاه تهران

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، چندی پیش اعضای جدید هیئت مدیره انجمن صنفی سازندگان فیلم کوتاه تهران (ایسفا) معرفی شدند که متشکل از برخی اعضای پیشین این انجمن و تعدادی هم چهره‌های جدید بودند.

طبیعتاً  هیئت مدیره سابق این صنف در مدت فعالیت‌شان توانسته بودند بخشی از طرح‌ها و ایده‌هایشان را به اجرا برسانند، اما برخی از برنامه‌هایشان هم ناقص مانده و به پایان نرسیده است. صحبت از طرح‌ها و برنامه‌های آتی این انجمن شاید کمی زود باشد اما می‌توان درباره ادامه‌‌ی آن مصوّبات و برنامه‌های کامل نشده هیئتِ سابق بحث کرد، که آیا ادامه پیدا خواهند کرد یا خیر؟

پیرو همین موضوع «مهدی بوستانی شهربابکی» رئیس جدید هیئت مدیره ایسفا در گفت‌وگویی با تسنیم مطرح کرد: در هرجایی هیئت مدیره جدید ادامه هیئت مدیره قبلی آن مجموعه است. فقط شاید نگاه‌ها و برنامه‌های نو و تازه یک هیئت مدیره باشد که آن تیم را از تیم‌های قبل متمایز بکند.

در این مورد هم به همین شکل است و تیم فعلی که متشکل از سه نفر از اعضای سابق و تعدادی اعضای جدید است، مسیر همیشگی را طی خواهد کرد ( از قبیل امور جاری و صنفی و بیمه و عضو ژیری های جدید و…) ولی آنچه که فعلا بصورت ویژه در نظر داریم اتفاق بیفتد، فعال‌تر شدن کمیته‌های تخصصی است، مثل کمیته نمایش و روابط عمومی و… است.

بوستانی در ارائه جزئیات بیشتر از برنامه‌های سابق هیئت مدیره این انجمن گفت: برخی اتفاقات بسته به افراد و زمان ارائه آن طرح‌ها و امکان عملی شدن‌شان متفاوت بوده است، بعنوان مثال کمپ فیلم کوتاه چندسال پیش (سال۸۷) در شهر آلاشت مازندران برگزار شد، اما دیگر تکرار نشد. خب در نظر داریم برنامه‌هایی از این دست را دوباره با رایزنی  و همکاری‌ نهادهای مربوطه مجدد برگزار نماییم. همچنین تاکنون نگاه ویژه‌ای به بالای هِرَم اعضای انجمن بوده است، مثل اعضای نخبه، موفق و… شخصاً بیشتر تمایل دارم بتوانیم با حفظ این جایگاه، نگاه توجه بیشتری زین‌پس به اعضای میانی این هرم یا حتی پایین آن، داشته باشیم. چون به هر حال عضویت‌شان را پذیرفته‌ایم و جزء سازندگان فیلم کوتاه هستند.

برای ارائه جزئیات بیشتر اجازه بدهید  آینده در باره‌اش صحبت کنیم، چون معتقدم تا مسئله‌ای به حد اطمینانی نرسیده باشد، مطرح کردنش جنبه شعاری شاید پیدا کند و حتی حاشیه‌ساز شود. پس در زمان خودش و هنگامی که در هر برنامه‌ای طرح و راهکارهایش بررسی شد و اقدامات لازمش انجام شد، اعلام و اطلاع رسانی کنیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *