کامران تفتی: مدیران صداوسیما نسبت به «وقتشه» دغدغه دارند

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، همین چندی پیش بود که خبر سکته قلبی بازیگر سینما و تلویزیون و مجری برنامه «وقتشه» شبکه نسیم را اطلاع‌رسانی که در قشم بستری بود و بعد به بیمارستانی در تهران منتقل شد. حالا او به تازگی از بیمارستان مرخص شده و در منزل استراحت می‌کند. کامران تفتی به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: حالم بهتر شده و حداکثر یک ماه دیگر دوباره خدمت به مردم را از سر می‌گیرم.

او این روزها فیلم سینمایی «ماهورا» را روی پرده دارد و به زودی دو سریال «از یادها رفته» و «مسابقه رالی» که یکی برای تلویزیون و دیگری نمایش خانگی ایفای نقش کرده در معرض دید مخاطب قرار می‌گیرد. تفتی اما درباره تئاتری گفت که از اول دی‌ماه به روی صحنه می‌رود. درباره جزئیات این نمایش چیزی نگفت به دلیل اینکه دست‌اندرکاران این نمایش هنوز تبلیغی منتشر نکرده‌اند.

مجری تلویزیون درباره «وقتشه» به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: در جلساتی که با مدیران شبکه نسیم داشتیم آن‌ها به ادامه «وقتشه» اعتقاد دارند و مردم هم دوست دارند این برنامه ادامه پیدا کند. به همین خاطر در آینده‌ای نزدیک این برنامه روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

وی درباره مقایسه کردن برنامه‌ها با همدیگر، تأکید کرد: هر برنامه‌ای در هر شبکه‌ای خصوصاً نسیم یک مأموریت و رسالت مجزایی دارند و قیاس برنامه‌ها با همدیگر کار درستی نیست. واقعاً مدیران ما خصوصاً در شبکه نسیم نسبت به این برنامه محتوامحور دغدغه دارند. ان‌شاالله سلامت باشم با یک محتوای بالنده‌تر و دکور و طراحی جدیدتر، جهان‌شمول‌تر «وقتشه» را روی آنتن خواهیم برد. چرا که خود مدیران به این نکته اشاره کردند و ما هم بارها گفته‌ایم که درباره مبحث ویژه‌ای چون ازدواج و سبک زندگی بیش از ۲۰۰ قسمت و چندین فصل جای پرداخت دارد.

تفتی در پایان افزود: صاحب‌نظرات در سازمان صداوسیما هم فارغ از دغدغه مدیران، معتقدند که جای «وقتشه» در کنداکتور خالی است و در شبکه نسیم در تلاشند که هرچه زودتر با تغییرات محتوایی و طراحی جدیدتر دوباره این برنامه با سر و شکلی جدیدتر در مقابل دیدگان مردم ما قرار بگیرد که علاقه دارند هرچه زودتر «وقتشه» را ببینند. برنامه‌ای که با آن‌ها صریح صحبت می‌کرد و آن‌ها هم صریح نظرات‌شان را چه حضوراً و چه از طریق راه‌های ارتباطی برنامه، بیان می‌کردند و محتوای این برنامه هم به ظنّ بسیاری از کارشناسان در جامعه کمک‌کننده بوده است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *