داستان زندگی شهید ابراهیم هادی شنیدنی شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، اولین کتاب صوتی مجموعه گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی با محوریت کتاب «سلام بر ابراهیم ۱» از سوی این گروه منتشر شد. «سلام بر ابراهیم» شامل خاطرات یاران و همراهان شهید ابراهیم هادی است که در دو جلد از سوی گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی منتشر شده است. کتاب حاضر تلاش دارد تا از گذر خاطرات و گفته‌های دیگران، شخصیت ابراهیم هادی را به عنوان یکی از شهدای هشت سال دفاع مقدس به مخاطب معرفی کند. در این راه، کتاب با استفاده از بیانی داستان‌گونه بر روایت‌های کتاب جذابیت بخشیده است. این اثر طی سال‌های گذشته به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین آثار در حوزه ادبیات دفاع مقدس مطرح بوده است.

شهید هادی اول اردیبهشت سال ۳۶ دیده به جهان گشود و پس از ۲۷ سال زندگی پر فراز و نشیب، در عملیات والفجر مقدماتی در منطقه فکه، بیست و دوم بهمن سال ۶۱ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و همانطور که از خداوند می خواست، پیکر پاکش در کربلای فکه گمنام ماند.

قرار است کتاب گویای این اثر که با صدای فرهانی تولید شده، در حاشیه نمایشگاه «ناتمام» رونمایی شود. نمایشگاه «ناتمام» با محوریت پوستر و جلد کتاب روز جمعه، ۸ شهریورماه، ساعت ۱۷ کار خود را آغاز خواهد کرد. علاقه‌مندان می‌توانند تا روز چهاردهم شهریورماه از ساعت ۱۴ الی ۲۰ از این نمایشگاه بازدید کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *