اخبار کوتاه سینما |کارگردان "سریع و خشن" متهم به فساد جنسی/ "بن لادن" کمدی می‌شود

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، اخبار کوتاه سینمای ایران و جهان را در ادامه می‌خوانیم.

 

کارگردان فیلم «سریع و خشن» به فساد جنسی متهم شد

به نقل از ورایتی، «راب کوهن» کارگردان فیلم سینمایی «سریع و خشن» به فساد جنسی متهم شد. طبق گزارشی که این سایت از «هاف پست» منتشر کرده است، زنی که مورد تجاوز قرار گرفته با نام مستعار «جنی» گفته است که او بعد از صرف شام همراه این کارگردان دچار سرگیجه شده است؛ او ادعا کرده که در حالی که بیهوش بوده «کوهن» او را مورد آزار جنسی قرار داده است؛ این زن برای صحبت کاری که به نظر می‌رسد جهت ایفای نقش بوده با او دیدار کرده است.

«رابرت کوهن» برای کارگردانی فیلم سینمایی «سریع و خشن» در سال ۲۰۰۱ شناخته می‌شود؛ او در سال ۲۰۰۸ نیز فیلم «مومیایی:مقبره امپراتور اژدها» را کارگردانی کرده بود؛ آخرین فیلم سینمایی او نیز «سرقت طوفانی» است که محصول سال گذشته است.

امیرمهدی ژوله در نقش بن لادن

فیلم سینمایی«ملاقات با جادوگر»به کارگردانی «حمید بهرامیان» در اطراف تهران کلید خورد و «امیرمهدی ژوله» جلوی دوربین رفت؛ فیلمنامه این فیلم کمدی توسط «امیرمهدی ژوله» نوشته شده است؛ تاکنون «امیرمهدی ژوله» در نقش «بن لادن» جلوی دوربین «محمدرضا سکوت» در این فیلم سینمایی رفته است.

«جودی کومر» به فیلم The Last Duel «ریدلی اسکات» پیوست

«جودی کومر» ستاره‌ سریال «کشتن ایو» (Killing Eve) که هفته گذشته جایزه‌ی «اِمی» بهترین بازیگر زن سریال‌های درام را تصاحب کرد، در حال مذاکره است تا به فیلم «آخرین دوئل» (The Last Duel) اثر جدید «ریدلی اسکات» ملحق شود.

کومر در این فیلم که «دیزنی» و «فاکس» به تولید می‌رسانند در کنار «مت دیمون» و «بن افلک» بازی می‌کند. آخرین دوئل در قرن چهاردهم فرانسه روی می‌دهد و داستان مردی را دنبال می‌کند که از جنگ بازمی‌گردد و متوجه می‌شود که دوستش همسر او را با بازی کومر مورد آزار جنسی قرار داه است؛ هیچکس حرف زن را باور نمی‌کند و سرباز از پادشاه فرانسه می‌خواهد با دوئل سرنوشت مرد را تعیین کند؛ این نبرد تن به تن آخرین دوئل قانونی در فرانسه است.

ورایتی می‌نویسد این فیلم هنوز چراغ سبز دریافت نکرده و استودیو همچنان در مورد پیشبرد پروژه مردد است. منابع نزدیک به فیلم می‌گویند اضافه شدن کومر باید فیلم را وارد مراحل بعدی کند. در این صورت «آخرین دوئل» اوایل سال جدید میلادی فیلمبرداری خواهد شد «نیکل هولوفسنر» نویسنده‌ی «هرگز مرا خواهی بخشید؟» (Can You Ever Forgive Me?) فیلمنامه را با همکاری «افلک» و «دیمون» به نگارش درمی‌آورد.

چرا فقط بیلبوردهای فیلم «شاه‌کش» حذف شده است؟

«وحید امیرخانی» نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «شاه‌کُش» در تلویزیون درباره تغییرات زیادی که فیلم سینمایی‌اش دچار آن شده گفت: آنچه امروز بر پرده سینماها است تا حدود زیادی فیلم ما نیست؛ در اواخر فیلمبرداری از طرف نیروی انتظامی به ما اعلام شد که باید پایان‌بندی فیلم تغییر کند و درغیراینصورت به هیچ عنوان اجازه اکران داده نمی‌شود؛ ما مجبور شدیم ۱۸ سکانس مهم فیلم را حذف کنیم و با ۴ سکانس، فیلم را جمع‌بندی کردیم تا آن را به اکران برسانیم. چرا باید شب قبل اکران به تهیه‌کننده بگویند نباید از تصویر مهناز افشار استفاده کنید، در حالی که همین بازیگر قبل از فیلم ما در اثر دیگری حضور داشته است و تبلیغات و بیلبوردهای آن فیلم نیز در سطح شهر نصب شده است.

حضور خبرنگاران روی فرش قرمز Joker به دلایل امنیتی ممنوع شد

«تاد فیلیپس» کارگردان «جوکر» ‌(Joker) شنبه شب در مراسم فرش قرمز فیلم در هالیوود که بدون حضور خبرنگاران برگزار شد،‌ پیش از آنکه از بازی «واکین فینیکس» تمجید کند، خطاب به هواداران پرشماری که در بلوار هالیوود تجمع کرده بودند، گفت: از فیلم لذت ببرید، اگر آن را دوست داشتید به دوستان خود هم بگویید؛ احساس می‌کنم به اندازه‌ی کافی کنفرانس مطبوعاتی برگزار نکرده‌ایم و بسیاری از فیلم آگاه نیستند. فینیکس با تمام وجود بازی کرد، و من مایلم یکبار دیگر از او قدردانی کنم.

فیلیپس در مورد ممنوع اعلام شدن مصاحبه‌ها در مراسم فرش قرمز فیلم توسط برادران وارنر نیز گفت: فکر می‌کنم زمان آن رسیده که اجازه دهیم فیلم، خودش گویای همه‌چیز باشد، بنابراین خواهش می‌کنم از آن لذت ببرید.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *