نظرسنجی صداوسیما |مردم به «ستایش» بیش از «مرضیه» و « ترور خاموش» نگاه می‌کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس جدید ترین نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما در خصوص سریال‌های در حال پخش سیما مشخص شد فقط سریال‌های جدید شبکه‌های یک تا سه یعنی ترور خاموش، مرضیه و ستایش سه حدود ۶۲ درصد مخاطبان را پای تلویزیون نشانده‌اند که در میان آنها ستایش ۳ با ۵۸/۴ درصد، در صدر این سه سریال به لحاظ جذب مخاطب قرار گرفته و علاوه بر آن این سریال رکورد سریال‌های غیرمناسبتی تلویزیون را در سال‌های اخیر شکسته است .

مرکز تحقیقات صدا و سیما در ادامه نظرسنجی‌اش درباره مجموعه‌های در حال پخش از شبکه‌های سیما به بررسی میزان بینندگان و مخاطبان سریال‌های در حال پخش تلویزیون پرداخته است. بر اساس این نظرسنجی ۸۳٫۸ درصد پاسخگویان بیننده برنامه‌های صداوسیما اعم از سریال، فیلم سینمایی، مسابقه، مستند، سخنرانی، گفت‌وگو محور، ورزشی و اخبار بوده‌اند، که در این میان سریال «ستایش۳» با میزان قابل توجه مخاطب در مقایسه با سریال‌های غیرمناسبتی سیما در سال‌های اخیر، در زمره پربیننده‌ترین سریال‌های تلویزیون قرار گرفت.

طبق این نظرسنجی ۶۱٫۸ درصد از مردم حداقل بیننده یکی از سریال های جدید «ستایش۳»، «ترور خاموش» و «مرضیه» بوده اند که سریال «ستایش۳» با ۵۸٫۴ درصد بیننده و ۸۵ درصد رضایت در صدر سریال های تلویزیونی در حال پخش سیما قرار دارد.

این در حالی است که سریال «ترور خاموش» شبکه یک سیما با ۲۱ درصد بیننده و ۷۶٫۲ درصد رضایت و سریال «مرضیه» شبکه دو سیما با ۱۴٫۵ درصد بیننده و ۷۳٫۳ درصد رضایت مخاطب در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *